Keramický kroužek (čtvrtek)

Keramický kroužek je určen spíše pro školní děti, ale není to podmínkou, mohou se zúčastnit i děti předškolního věku. Účastníci  si v kroužku osvojí práci s keramickou hlínou jako s materiálem pro modelování z volné ruky  a výrobu nejrůznějších předmětů.Vyrobí si spoustu výrobků z keramické hlíny a vyzkouší si na nich svoji nápaditost a dovednost. Kromě práce s keramickou  hlínou se naučí používat i různé techniky dekoru, glazury, engoby a práce se sklem.Cílem kroužku je modelovat a tvarovat vlastníma rukama dle vlastní představivosti. Přínosem pro účastníka keramického kroužku by měl být rozvoj dovedností v práci s hlínou, osvojení si postupů u základních keramických tvarů, jako je soška, hrnek, miska a osvojení si základních keramických přístupů, jako je práce z volné ruky, modelování z plátů a tvarování pomocí hádků.
Praktické pokyny: Doporučujeme pracovní oblečení - počítejte s ušpiněním. Dlouhé vlasy je nutné stáhnout do gumičky! Přezůvky nejsou povinné.

Pokud by nebylo možné z důvodu špatné epidemiologické situace realizovat kroužek prezenčním způsobem, bude kroužek probíhat distančně. Děti budou dostávat videonávody a keramickou hlínu na samostatnou práci doma.
Distanční forma bude považována za plnohodnotnou náhradu, nebudeme vracet platby.

Pokud se prostřednictvím webového formuláře přihlásíte na kroužek po 30. září 2022, kontaktujte nás prosím zároveň na e-mail ddm zavináč ddm-nymburk.cz, popř. na telefon 325 514 671. Děkujeme!
Číslo kroužku: 11
Den: čtvrtek
Čas: 13.30-15.00
Lektor: Halka Johanová
Věková skupina: od 7 let
Cena: 1.600,-
Kapacita: obsazeno
Kde: DDM Nymburk