Výtvarná soutěž PTAČÍ HOSTINA

Výtvarná soutěž PTAČÍ HOSTINA končí 28. 2. 2021. Už teď registrujeme téměř 200 prací. To nám dělá obrovskou radost! Děkujeme! Bude nám nějakou dobu trvat, než všechny obrázky i trojrozměrná díla roztřídíme a ohodnotíme. Výsledky soutěže můžete očekávat v druhé polovině března 2021. Nabídneme vám také fotogalerii. Autoři nejlépe hodnocených prací získají věcné odměny, pro všechny účastníky bude připraven diplom.
Pozorujete ptáčky na krmítku, nebo jak poletují venku?
Nakreslete, namalujte, nebo jinak výtvarně zpracujte obrázek (koláž apod.) a pošlete/doručte nám ho na adresu 2. května 968 nebo pošlete naskenovaný  či vyfocený na e-mail ddm@ddm-nymburk.cz.
Do předmětu, prosím, uvádějte: Ptačí hostina, obrázek doplňte uvedením jména a příjmení autora/autorky, jejich věkem + kategorií, ve které soutěží, jménem a telefonním číslem kontaktní osoby (výherci budou kontaktováni sms).

Leták ke stažení.

Můžete soutěžit jako jednotlivci, nebo kolektiv. Soutěžící mohou být i z jiných obcí než okres Nymburk.

Kategorie:
1. MŠ (do 6 let)
2. mladší ZŠ (6-10 let)
3. starší ZŠ (11-15 let)

Uzávěrka soutěže je 28. 2. 2021.

NEMÁTE KRMÍTKO? Vyrobte jednoduché krmítko z kartonu a kolíčku na prádlo. POZOROVÁNÍ ONLINE Potřebujete inspiraci? Obojí najdete na našem webu v příspěvku "Ptáčci na krmítku PTAČÍ HODINKA".