Svatomartinská cesta

Svatého Martina už bylo?
HRA JE DOSTUPNÁ UŽ JEN VIRTUÁLNĚ!
Počasí nám dlouho přálo a stopy sv. Martina v parku před Obecním domem byly několik dní dobře čitelné.
Protože zapršelo, máme v naší fotogalerii virtuální řešení, a další možnost je na youtube.

Vydejte se po stopách v teplíčku svého pokoje.

Parkem projel svatý Martin na koni.  Hledejte na zemi otisky podkov.

Sestavte tajenku.
Najdete snímky 20 nakreslených podkov, u nichž bude napsané písmeno, či nakreslený obrázek. Písmena jsou barevně odlišená. Poskládejte je podle barev do slov.  Tajenku tvoří vždy písmena stejné barvy.  U obrázků stačí poznat, co to je.
Pokud nám pošlete na e-mail (ddm@ddm-nymburk.cz) řešení (3 tajenky vzniklé složením písmen + co bylo na 2 obrázcích), můžete se těšit na odměnu, kterou vám obratem zašleme. Do předmětu prosím napište „Svatomartinská cesta“.

Jestli chcete svatého Martina oslavit pořádně se vším všudy, napečte si rohlíčky a vyrobte si lampion a papírového koně podle vyzkoušených návodů ve fotogalerii.

Když nám pak ještě zašlete fotku lampiónu, koně a rohlíčků, můžeme se ve fotogalerii podívat, kolik nás společně, i když zvlášť, oslavovalo.
(Zasláním fotek nám dáváte souhlas s jejich uveřejněním).

Těšíme se na vás!