Počítání pro tajné agenty

obrázek
DOLE v textu - ČERSTVÉ INFORMACE

KDE: v Nymburce na stromech pod hradbami
KDY: od 14. 4. 2021 do 30. 4. 2021
CO: Hra s počítáním a luštěním tajné šifry
POTŘEBUJETE: mobil a čtečku QR kódů
BUDE SE HODIT: papír a tužka, připojení k internetu
 
Připravili jsme pro vás další hru „Počítání pro tajné agenty“, tentokrát budete potřebovat čtečku QR kódů (za pár minut ji stáhnete do chytrého mobilu), bude se hodit i papír a tužka, zvláště pro nejmenší děti je nutností, má několik úrovní obtížnosti, hodí se pro děti 3 – 15 let.
Jak se hraje „Počítání pro tajné agenty“ s QR kódy?
Má 8 zastávek značených číslicemi 0 - 7. První je zastávka s popisem hry, poslední je zastávka s odměnou. Na každé zastávce najdete QR kód, který načtete, aby se vám zobrazily úkoly.
Má 4 úrovně obtížnosti: NEJLEHČÍ (pro předškoláky), LEHKÁ, tj. počítání do 20, STŘEDNÍ, tj. počítání do 1000 a TĚŽKÁ, tj. počítání do 10 000. Vyberte si obtížnost a projděte zastávky. Výsledky si zapamatujte, nebo zapisujte. Na zastávce s číslem 6 budete luštit tajenku, na zastávce s číslem 7 vás čeká odměna.
Pokud se budete chtít s něčím poradit, nebo pochlubit, piště prosím na e-mail bartosova zavináč ddm-nymburk.cz

ČERSTVÉ INFORMACE (23. 4. ráno) - čísla jsou kompletní, kódy fungují (kdyby tomu tak nebylo, prosím pište)! Pro vyzvednutí odměny je nutné připojit se k internetu (pokud nemáte mobilní internet, zaznamenejte si stránku, kterou si otevřete pomocí hesla až doma).