Na čem si pochutnávali dědečkové a babičky, když byli ještě kluci a holčičky

Dům dětí a mládeže Nymburk, Městská knihovna Lysá nad Labem a Městská knihovna Nymburk vyhlašují další ročník mezigenerační výstavy „Na čem si pochutnávali dědečkové a babičky, když byli ještě kluci a holčičky“.

Do 15. 1. 2023 sbíráme recepty a příběhy seniorů doprovázené obrázky dětí. Senioři mohou zavzpomínat na to, co rádi jedli jako děti, sepsat o tom příběh, nebo jej vyprávět dětem (vnoučatům), které příběh zapíšou a ilustrují.

Texty (v maximálním rozsahu 1 strana A4, ručně nebo na počítači) a obrázky (maximální velikosti A3, libovolnou technikou) můžete nosit, nebo zasílat na adresy: Městská knihovna Lysá nad Labem, Husovo nám. 23, 289 22 Lysá nad Labem / Městská knihovna Nymburk, Palackého tř. 1749, 288 02 Nymburk/ Dům dětí a mládeže, Nymburk, 2. května 968, 288 02 Nymburk, popř. zaslat na e-mail bartosova@ddm-nymburk.cz.

Výstava bude instalována v prostorách knihoven na přelomu ledna a února 2023.