Jak slavili Vánoce dědečkové a babičky

Zapojte se do výtvarné a literární přehlídky, která se uskuteční v Městské knihovně Nymburk od 13. prosince 2021.
Jak se zapojit?
Nechte si vyprávět, jak slavili Vánoce dědečkové a babičky, když byli ještě kluci a holčičky. Potom nakreslete vzpomínky na Vánoce, nebo o nich napište. Obrázky a texty mohou zaslat přímo senioři, nebo jejich dospělé i nedospělé děti, vnoučata, pravnoučata a všichni, kdo si nechají od seniorů o Vánocích vyprávět.
leták ke stažení mezigeneracni_akce_e-pozvanka.pdf

Vítáme obrázky (v maximálním rozsahu A3) a texty( v maximálním rozsahu jedné strany A4).
Na zadní stranu připojte své jméno, případně věk a kontakt.

Díla doručte do 10. prosince 2021 buď na adresu Městské knihovny Nymburk, Palackého třída 1749, 288 02 Nymburk, nebo Domu dětí a mládeže Nymburk, 2. května 968, 288 02 Nymburk. Díla můžete zaslat také emailem na ddm@ddm-nymburk.cz nebo na detske@knihovna-nbk.cz, do předmětu napište „Vánoce“.